Robot Boya

Robot Boyama; oyunu ile Boyama Oyunları kategorisinde bulunmaktasınız. Öncelikle Robot Boyama oyununa tıklayıp yüklenmesini bekliyoruz. Ardından mouse yardımıyla play tuşuna basıp bekliyoruz. Ortadaki kırmızı yeşil tuşa basıp giriş yapıyoruz. Karşınıza dört adet robot gelecektir. Bunlar ne demek oluyor? Arkadaşlar, bu resimlerden herhangi birini seçerseniz o robotu boyamak istediğini anlatmış olursunuz. Hangisini beğendiyseniz hemen onu seçin ve başlayın! Karşınıza büyük bir robot resmi gelecek ( seçtiğiniz ) aşağıda bulunan 20 adet farklı renkli kalem ile istediğiniz şekilde boyayabilirsiniz. Sağ altta kalemin kalınlığını seçebileceğiniz bir tuş bulunmaktadır. Dikkat edin dışına taşırmayın :) İyi eğlenceler dileriz.


© 2009-2022 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası

borsa shell shockers krunker tank trouble earn to die 2 madalin stunt cars 2 slope game unblocked games google feud shell shockers krunker happy wheels kiz oyun valorant oyna unblocked squid game akinator unblocked bloons tower defense 5 kiz oyun oyna kiz oyunu 1001 oyun oyna akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari papci oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunlari papci oyna