Tank Savaş Defansı

Tank Savaş Defansı ile harika bir oyun deneyimi yaşamak ister misiniz? Defans oyunları kategorimiz yok ama Savaş Oyunları kategorisi içindeki en sevilen oyun çeşitlerinden biridir Defans Oyunları. Öncelikle herkese iyi oyunlar diliyorum. Oyunu yükleyin ve PLAY tuşuna basınız lütfen. Ardından MOUSE ile seçim yapın ve içeriye girin! Hemen hemen her gün benim kendi çocuğumda oynuyor bu oyunu. Sizlerinde mahrum kalmaması için bugün ekleme vakti ve fırsatı bulabildim. Ayrıca virüs sebebiyle okullarda tatil oldu malum herkes evinde oyun oynar vaziyette :P Aman çocuklar, arkadaşlar... Derslerinizi de ihmal etmeyin... Şimdi uzun lafın kısası olarak oyunu anlatacağım bir kaç söz ile...

Tank Savaş Defansı oyunu nasıl oynanır?

Oyunumuz ilerlemeli oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Her geçtiğiniz bölüm bir sonrakinden daha zor olacaktır. Bunu bilerek ve anlayarak oynamanızı tavsiye ediyorum. Ardından kuracağınız kule ve tank savarlar ile karşı rakibi yıldırıp yok edin ki puan kazanın bir sonraki bölüme geçin. Herkese iyi oyunlar dileriz.


© 2009-2023 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası