Dinazor Yapboz Oyunu

Dinazor Yapboz Oyunu, çocuklar için gerçekten uygun bulmaca ve yapboz oyunları türünden ücretsiz bir çevrimiçi oyundur! 15 Dinozordan birini seçebilir ve ardından tüm görüntüyü tamamlamaya çalışabilirsiniz! Küçük çocuğunuzla eğlenin ve eğlenin!

En eğlenceli eğitici çocuk oyunları arasında yer verilebilecek oyunlardan birisi olan Dinazorlu Yapboz Oyunu, erkek çocukların dikkatini çekmektedir. Son dönemde dinazorlu aktiviteler, okul öncesi erkek çocukların ilgisini toplamaktadır. Erkek çocuk oyunları için en ilgi çekici oyunlar arasında yer bulan yapboz oyunları için bu kez dinazor resimleri kullanılmaktadır.

Dinazor Yapboz Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu kontrol etmek için dokunmatik ekranı ya da fareyi kullanabilirsiniz. Dinazor resminin parçalarını, resim üzerindeki doğru yerlere sürükleyerek resimleri tamamlamaya çalışın. 15 tane farklı dinazor resimlerinden farklı olanını kullanarak oyunu tekrar oynayabilirsiniz.


© 2009-2024 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası