Prensesi Kaçırma

Prensesi kaçırma oyununda prensesin kaleden kaçmasına yardım edeceksiniz. Güzel prensesle birçok kişi evlenmek istiyor fakat prenses adaylardan hiçbirini sevmiyor ve saraydan kaçmayı planlıyor. Senin de prensese bu serüveninde yardımcı olman gerekiyor. Sen prensese nasıl mı yardımcı olacaksın? Prenses, saraydan ayrılmadan önce prensesin yolda ihtiyaç duyacağı eşyaların toplanması gerekiyor. O bir prenses, kaçarken ve kaçtıktan sonra da prensesler gibi olması gerekiyor, onun ruja, makyaj malzemelerine, parfüme, çantaya, topuklu ayakkabıya ihtiyacı var.

Prensesi Kaçırma Oyunu Nasıl Oynanır?

Kız oyunları arasında en eğlenceli oyun olmaya aday olan Prensesi kaçırma oyununun kuralları çok basit aslında. Prensesin ihtiyaç duyduğu eşyaları toplaman gerekiyor. Bu eşyaları toplarken dikkatli olmalısın. Eşyaları toplayarak daha büyük eşyaları toplamaya başlayabilirsin. Ancak küçük bir eşya ile büyük bir eşyayı toplayamazsın. Örneğin, ruj ile başladığın bu serüvende öncelikle sadece rujları toplayacaksın. Rujları topladıktan sonra rujlar, makyaj çantasına dönüşecek. Bu kez ruj ve makyaj çantalarını toplayabileceksin.

Sonrasında parfüme dönüşecekler, sonrasında topuklu ayakkabı, çanta ve daha niceleri. Toplanan eşyalar büyüdükçe daha önceki küçük eşyalarıne etkisi de azalacak. Bu nedenle büyük eşyalardan kaçarken kendi boyutuna en yakın olan küçük eşyaları toplamaya çalış.

Oyunu oynarken fare ve dokunmatik ekran yardımıyla eşyanın yönünü değiştirerek büyük eşyalardan kaçabilir ya da küçük eşyaları toplayabilirsiniz. Prensesi kurtarma oyununu oyna.


© 2009-2024 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası