Adam Dövme 2

Adam Dövme oyunu serisinin ikinci versiyonu ile karşınızdayız. Dövüş Oyunları kategorisinin şüphesiz en çok tıklanan oyunları arasında yer alıyor. Bu oyunu oynamadan önce Adam Dövme Oyunu serisinin birinci oyununu oynayabilirsiniz. Yazımızın sonunda link olarak bırakacağız sizler için. Gelelim bu oyun hakkında kısa bir açıklamaya. Adam Dövme Oyunu ile eğlenceye hazır mısınız? Görsel ve oynanma gibi kriterlerden tam puan aldı. On üzerinden on. Gong sesiyle yarışma başlar. Hızlı bir şekilde karşı tarafa sağlı sollu yumruklar atarak kazanmamız gerekiyor. Tabiki bu süreçte karşı tarafın eli armut toplamayacak. O da vurmak isteyecek. Onun vuruşlarını engellemek gerekmektedir. Yoksa kaybetme olasılığınız yükselir.

W = Kafanızı korumanızı sağlar

A = Soldan gelen tehlikeli bir yumruktan korur

D = Sağdan gelen tehlikeli bir yumruktan korur

K = Sol tarafa yumruk atmanızı sağlar

J = Göbekten vurur

L = Sağ tarafı felç eder

İlk seriyi oynamak isteyenler için link aşağıda;

Adam Dövme Oyunu 1


© 2009-2022 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası

borsa shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari papci oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunlari papci oyna