Çöp Adamların Düellosu: Savaş

Çöp Adamların Düellosu oyunu, Savaş bölümü ile devam ediyor. Oyunda teknoloji harikası yeni silahlar ve seviyeler yer almakta. Stick Duels: The War oyununu oyna. İki kişilik oyunlar arasında yer alan Çöp Adamların Düellosu: Savaş oyununda bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, 5 round kazanmak. 5 round kazanan, oyunu da kazanır. Oyunda silahların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak rakibini yenmek. Bunuun için 20 farklı haritadan birini seçebilirsiniz. Ayrıca unutmaman gereken bir diğer ayrıntı da ateş hatlarından ve tuzaklardan uzak durman gerektiği.

Yeni HTML5 oyunlar arasında en eğlenceli olanlar arasında gösterilen Çöp Adamların Düellosu oyununun yeni versiyonu olan savaş oyunu için rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Bunun için de oyunu kurallarına göre oynayın ve oyundaki silahları ve haritaları iyice ezberleyin.


© 2009-2024 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası