Döner Kebap Hazırlama

Eğlenceli döner kebap hazırlama oyununda size gelen döner kebap siparişlerini en hızlı şekilde hazırlamaya çalışacaksınız. Döner kebaplarınızı hazırlarken ekranda siparişte neler olduğunu göreceksiniz. Döner kebap siparişlerinde ekmek, döner, salata, soğan, çatal, patates kızartması ve kola seçenekleri bulunmaktadır. Size gelen siparişi en kısa sürede hazırlayıp müşterinize teslim edin.

Döner Kebap oyunu ile tezgahın diğer tarafına gidin. Bu arcade benzeri oyunda müşterilerinizin taleplerini yerine getirirken restoranınızın kontrolünü elinize alın ve olabildiğince hızlı bir şekilde en fazla sayıda yemek hazırlayın.

Döner Kebap Hazırlama Oyunu Nasıl Oynanır?

Sonunda kendi patronunsun ve restoranın sahibisin ama şimdi daha iyisini yapmalısın! İyi malzemelerle müşterileriniz için mümkün olduğunca çok yemek hazırlayın. Yıldız kazanmak, daha fazla malzeme almak ve kebabın kralı olmak için her seviyeyi bitirin!

HTML5 yemek oyununu oynamak için bilgisayarda sadece bir fare, tablet ya da cep telefonunuzda ise dokunmatik ekran olacaktır. Siparişinizi hazırlamak için dilediğiniz ürüne tıklayın ve paketin içerisine ekleyin. Kebap içeriğini hazırlarken malzemelerin sırasına da dikkat etmeniz gerekebilir.


© 2009-2024 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası