İki Kişilik Kafa Topu

İki Kişilik Futbol Oyunu Oynamaya ne dersiniz? Oyunumuzun adı: İki Kişilik Kafa Topu Oyunu'dur. Kafa Topu Oyunları başlı başına bir Futbol Oyunları serisidir aslında. Bu serinin en modeli ile beraberiz. İster 2 kişi, ister 1 kişi olarak oynayabilirsiniz. Kardeşinizle, arkadaşınızla, babanızla oynayabileceğiniz bu harika Futbol Oyunu'na biraz göz atalım mı beraber? Evet arkadaşlar, yanınızda arkadaşınız veya oynayabileceğiniz hiç kimse yok ise bilgisayar ile oynayın. "play" tuşuna basarak giriş yapın. Ardından "mouse" ile seçip bilgisayar ile oynayın. "yön tuşları" ve "space" tuşunu kullanarak oynayabilirsiniz. Yanınızda birlikte oynayabileceğiniz birisi varsa, birinci kişi için yukarda yazdıklarımız geçerli. Ekstra gelen arkadaşımız "w-a-s-d" tuşları ile oynamalıdır. Herkese iyi oyunlar dileriz.


© 2009-2022 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası

borsa shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari papci oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunlari papci oyna