Puanlı Hamburger Yarışması

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere harika bir Yemek Oyunu ekliyoruz. Oyunumuzun adı: Puanlı Hamburger Yapmaca. Öncelikle oyuna giriş yapın ve bölümüzü seçin. Siz ve sizin gibi yarışmacıların olduğu bu oyunda eminim ki çok eğleneceksiniz. Hamburgeri yapmanız için sağ ve sol köşelerde marul,et,peynir gibi malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeleri kullanarak en güzel görünümlü ve en güzel tadı olan hamburgeri yapabilirseniz tam puan alırsınız. Unuttuğunuz veya yanlış yaptığınız yerlerden puan kırılacak olduğunu unutmayın!

Oyunumuzun orjinal adı: Puanlı Hamburger Yarışması olup Yemek Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Hemen sizde yarışmada birinci olmak istiyorsanız mutlaka bu oyunu oynamalısınız. Aksi halde çok pişman olacağınıza eminiz :) Herkese iyi oyunlar ve eğlenceler dileriz.

Not: Hamburger ve kola sağlık için zararlı olup onun yerine sebze ve meyve tüketmenizi çocuklarımız için isteriz.


© 2009-2022 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası

borsa shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari papci oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunlari papci oyna