Sudoku

Sudoku oyunu kutu, blok veya bölge olarak da adlandırılabilen) çözülen ve her satır, her sütun ve her 3×3'lük karede 1'den 9'a kadar rakamların birer kez yer almasını gerektiren sayı tabanlı bir zekâ oyunudur. Bulmaca hazırlayıcısı tek çözümü olması için iyi tasarlanmış belirli sayıları önceden kutucuklara yerleştirir

Sudoku Oyunu, özgürce seçim yapabileceğiniz çeşitli arka plan stillerine sahip, ücretsiz bulmaca oyunudur. Oyunda klasik kurallar, çoklu modlar ve farklı zorluk derecelerinde zorluklar bulunmaktadır. Kendi seviyenize göre oyunun zorluk seviyesini seçebilir ve istediğiniz zaman kurşun kalemle not alabilirsiniz.

Siz de zekanıza güviyorsanız ve sayılarla aranız çok iyiyse işte sudoku oyunu sizin için biçilmiş kaftan. Sudoku oyununda tek ihtiyacınız olan şey, düşünmek ve sabır. Eğer bunları yapabileceğinize inanıyorsanız sudoku oyununu çok çabuk bitirebilirsiniz.


© 2009-2024 butunoyunlar.org - Sitemize sizler için en güzel oyunlar seçilip siteye ekleniyor, üstelik bütün oyunlar ücretsiz. Bütün oyunları indirmeden oyna.
iletişim | gizlilik politikası